O firmie BBA-ONE.


BBA-ONE z ActCAD LLC USA

Nasza historia

Biuro Badań i Analiz ONE powstało w styczniu 2015 roku.. ‌Podstawą naszej działalności są specjalistyczne pomiary geodezyjne typu pomiary deformacji i osiadań, odkształceń, pionowości, a w mniejszym zakresie mapy do celów projektowych tyczenia i inwentaryzacje. Od początku naszej działalności czynnie angażujemy się w projekty naszych klientów. 

‌Dzięki poszukiwaniom optymalnych rozwiązań dla naszej firmy, w 2016 roku natknęliśmy się na mało znane na naszym rynku produkty z ActCAD LLC USA. W produktach ActCAD zachwyciła nas nowoczesność rozwiązań oferowana za niewygórowaną cenę oraz dobre wsparcie techniczne i prawdziwe zaangażowanie zespołu. Uznaliśmy, że to są produkty, które będą przydatne nie tylko dla nas, lecz również dla wszystkich polskich firm poszukujących ekonomicznych i legalnych rozwiązań. Że warto wprowadzić je na nasz polski rynek i pracować nad ich upowszechnieniem. Tak zostaliśmy pierwszym dystrybutorem produktów ActCAD w Polsce i w europie. Tak jak angażujemy się w prace naszych klientów działu geodezji, tak  czynnie uczestniczymy w projektach ActCAD LLC USA.

‌W roku 2019 zostaliśmy Wyłącznym Dystrybutorem w Polsce. Teraz Ty możesz zaangażować się w nasze projekty.

Geodezja Inżynieryjna

Specjalizujemy się w geodezyjnych pomiarach specjalistycznych. Pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych, deformacji  i te sprawy :)

Oprogramowanie CAD

Jesteśmy Dystrybutorem ActCAD w Polsce. Podejmij z nami współpracę bez żadnych kosztów. Zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy.

Doradztwo techniczne

Potrzebujesz porady odnośnie geodezji, geologii lub oprogramowania CAD. Chętnie udzielimy wyczerpujących informacji lub przekierujemy do zaprzyjaźnionych firm.

Sklep Online

Sprzedajemy oprogramowanie ActCAD oraz nakładki do niego, oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości w oprogramowaniu CAD na polskim rynku

Kim jestem..

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej. Wychowałem się na powieściach Stanisława Lema, jestem wciąż gorącym fanem literatury fantastycznej, a ostatnio filmów z MCU Marvela, które oglądam z rodziną. Interesuje się fizyką kwantową i astronomią. Jestem zapaleńcem nowych technologii, maniak ze mnie komputerowy. Lubi także dobrą kawę z szarlotką z cynamonem...

Become a Partner

Opinie naszych klientów

Przeczytaj opinie naszych klientów o firmie BBA-ONE

Dariusz Bezat
EKO-FIT , CEO

Piszę opinię, ponieważ jestem wdzięczny właścicielowi za pomoc jaką mi okazał. Przede wszystkim program ActCAD jest podobny do AutoCAD, jest bardzo intuicyjny i świetnie sprawdza się podręczne menu, gdzie są komendy najczęściej używane. Działa bardzo szybko i nie wiesza się przy dużych rysunkach. Konwertuje pliki pdf do dwg, dxf (innych nie używam) co jest niesamowitym ułatwieniem przy rysowaniu. Kontakt z dystrybutorem znakomity. Oddzwonił bardzo szybko i udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Ponadto poświęcił dla mnie około 5 godzin konsultacji telefonicznej (w niedzielę!!!), co jest niespotykane, a zależało mi na tym. Pomógł mi bardzo. Szczerze polecam. Inni sprzedawcy powinni się uczyć takiego podejścia.

Juliusz Cieśla
Instytut Badawczy Dróg i Mostów , profesor

BBA ONE jest firmą z którą współpracujemy od 3 lat w zakresie zleconych pomiarów przemieszczeń pionowych i poziomych. Bardzo dobrze oceniamy wykonanie powierzonych zadań.

Andrzej Konopka
Czerski Trade Polska , Dyrektor

Znam Mariusza z najlepszej strony. Pracowaliśmy razem przy setkach projektów. Mario to solidność i zaangażowanie.

Albert Zakonnik
Albud , CEO

Pana Mariusza oceniamy jako osobę kompetentną, posiadającą szeroką wiedzę z zakresu Geodezji Inżynieryjnej.