Oprogramowanie CAD dla geodetów

ActCAD 2023

CAD 2D i 3D CAD z BIM


Poznaj produkty ActCAD

Zastąp AutoCAD
CECHY NASZEGO OPROGRAMOWANIA CAD

KOMPATYBILNOŚĆ Z INNYM OPROGRAMOWANIEM CAD

Oprogramowanie ActCAD posiada wszystkie standardowe narzędzia rysowania 2D, tworzenia opisów tekstowych, tworzenia i  edycji tabel i wymiarowania rysunków oraz modelowania szkieletowego.  W zależności od wersji może być również wyposażone w funkcje modelowania 3D, obsługi dokumentacji BIM, czy renderowania projektów. ActCAD posiada także zintegrowane narzędzia druku do plików PDF.

INTEROPERACYJNOŚĆ NARZĘDZI CAD

Programy ActCAD posiadają obsługę większości formatów plików CAD używanych w tworzeniu i wymianie dokumentacji projektowej. To między innymi formaty DWG, DXF, DGN, DWF, DWFx, DWS, DWT, DXB, DSF, STE, STEP, IFC, IGE, IGES, OBJ, RWT, RWS, czy import plików PDF do edycji. A także obsługę map numerycznych z baz danych. Poznaj interoperacyjność narzędzi cad w programach ActCAD.

WIECZYSTE LICENCJE

Zakup licencji ActCAD to niewielki jednorazowy wydatek. Licencja działa zawsze bezterminowo. Gdybyś chciał lub potrzebował w przyszłości zaktualizować program do najnowszej wersji, umożliwimy Ci to po równie niskich preferencyjnych cenach.

SAMODZIELNY TRANSFER LICENCJI

Czy spotkałeś się z sytuacją, gdy licencja jest przypisana na stałe do komputera? My nie przypisujemy licencji na stałe do jednego urządzenia. Twoją licencję możesz przenieść samodzielnie dowolną ilość razy używając polecenia transferu licencji.

WSPARCIE PRODUCENTA

Nasze produkty posiadają roczne wsparcie techniczne producenta. które udzielane jest drogą mailową lub przez VPN. W tym okresie otrzymasz również bezpłatne aktualizacje produktu. W korzystaj dowolnie z pomocy zespołu technicznego wsparcia. 

ŁATWE WDROŻENIA

Interfejs  i inne elementy programu są zunifikowane z innymi programami CAD. Przez co czas potrzebny na wdrożenie naszego CAD został zminimalizowany. Jeżeli pracowałeś z innymi programami CAD, to szybko odnajdziesz się w pracy z ActCAD / True CAD.

Nowoczesny CAD dla geodetów

Stworzyliśmy nowy CAD 2D  dla geodetów od geodetów.

ActCAD 2023 Map Drafter

ActCAD Map Drafter to specjalistyczne oprogramowanie 2D CAD z modelowaniem szkieletowym, współtworzone przez geodetów dla geodetów. ‌Map Drafter jest przeznaczony do tworzenia i edycji map numerycznych, posiada narzędzia do kalibracji obrazów rastrowych, dodatkowe komendy przydatne w tworzeniu map wektorowych. obsługę geolokalizacji, plików lokalizacyjnych podkładów map hybrydowych JGW, TFW, PGW, BPW oraz pików KML i KMZ. ‌Umożliwia wczytywanie map wektorowych z plików baz danych, Postage SQL, SQL, SQLITE, SHP oraz SDF. Współpracuje z nakładkami geodezyjnymi naszego partnera firmy CubicORB (GoKart, Kalibronek, WMS2CAD, GeoView).

Więcej o ActCAD Map Drafter

Produkty CAD 3D z linii Professional

Więcej na ActCAD Polska
ActCAD 2023 Prime - oprogramowanie CAD 2D, CAD 3D i  CAD BIM. Najbardziej ekonomiczny intelliCAD 11.1 zamiennik AutoCAD, ZwCAD czy gstarcad czy Draftsight .

ActCAD 2023 Prime

ActCAD Prime to najnowsze oprogramowanie 3D CAD BIM do tworzenia płaskich rysunków 2D, przestrzennych modeli 3D oraz importu projektów z plików RVT, IFC, RVA. To najbardziej rozbudowana wersja ActCAD przeznaczona dla bardziej wymagających użytkowników: inżynierów budownictwa i przemysłu, architektów i architektów krajobrazu, geodetów, meliorantów, projektantów mebli i sieci. ActCAD Prime powstał z połączenia naszych programów CAD: ActCAD Professional i wcześniejszej wersji ActCAD BIM. W ActCAD Prime zintegrowano najnowsze biblioteki BIM  Open Design Alliance. Umożliwiają one użytkownikom rysowanie ścian, okien, drzwi, schodów, dachów, płyt, podłóg, profili stalowych zgodnie z BIM. Wersja Prime to program do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w wielu formatach plików CAD: DWG, DXF, DGN, DWF i DWT i innych. Nasze oprogramowanie CAD wyposażone jest także w wiele dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych oraz liczne konwertery zwiększające wygodę pracy. Standardowo posiada także wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, opisywania i wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów oraz zintegrowane narzędzia druku i konfiguracji druku. Wbudowane funkcje geolokalizacji i obsługi plików kml i kmz są doceniane przez użytkowników. Wczytywania map geodezyjnych z plików baz danych czy wczytywania  map hybrydowych.

Więcej o ActCAD Prime
ActCAD 2023 Professional - oprogramowanie CAD 2D, CAD 3D z konwersją plików PDF. Najlepsza alternatywa dla AutoCAD, ZwCAD czy Gstarcad, Draftsight na bazie IntelliCAD 11.1

ActCAD 2023 Professional

ActCAD Professional to oprogramowanie 3D CAD do tworzenia rysunków 2D, modelowania szkieletowego oraz modelowania 3D przeznaczone dla inżynierów, architektów, geodetów i innych konsultantów technicznych branż. Wersja ActCAD Professional to dobry program do tworzenia, otwierania, przeglądania, edycji i  dokumentacji projektowej w wielu formatach CAD takich jak: DWG, DXF, DGN we wszystkich wersjach, a także DWFx, DWT, STE, STEP, OBJ, czy IGE, IGES. Program ActCAD Pro oprócz standardowych narzędzi rysowania 2D i funkcji modelowania 3D, posiada dodatkowe autorskie narzędzia rysowania, wymiarowania i opisów. Dostarczany jest klientom z zestawem dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych, w tym takich jak: konwertery plików PDF na DXF - DWG (PDF2CAD i PDF2DXF), konwertery plików CAD i konwerter obrazów rastrowych JPG2DXF, które zwiększają interoperacyjność oprogramowania CAD w pracach inżynierskich. ActCAD Pro zawiera wygodne narzędzia tworzenia dokumentacji projektowej,  eksportu i importu tabel,  bibliotekę 5000 bloków, tworzenia odnośników opisowych oraz zintegrowane narzędzia druku i konfiguracji druku. Tak jak w wersji Prime wbudowane funkcje geolokalizacji i obsługi plików kml/kmz są doceniane przez użytkowników. Geodezyjne mapy hybrydowe można szybko i prosto wczytać do  Act CAD za pomocą plików lokalizacyjnych jgw, tfw, pgw, bpw. Program obsługuje geodezyjne mapy numeryczne z plików SDF, SQLITE, SHP, POSTGRESQL, MYSQL, WFS.

Przycisk

Produkty z linii CAD 2D Standard

Więcej na ActCAD Polska
ActCAD 2023 Standard - nowoczesne oprogramowanie IntelliCAD 11.1 z obsługą modelowania szkieletowego i tworzenia rysunków 2D

ActCAD 2023 Standard

ActCAD Standard to lekka wersja ActCAD Professional. Niektóre funkcje ActCAD Standard, takie jak modelowanie i edycja brył 3D, nie są obsługiwane, nie zawiera on również niektórych narzędzi firm zewnętrznych czy konwerterów. ActCAD w wersji Standard służy do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG, DXF, DGN czy DWS, DWFx. Posiada wszystkie standardowe narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów czy odnośników opisowych. Do zaawansowanych celów i profesjonalnego wykorzystania CAD sugerujemy ActCAD Professional. ActCAD Standard sprawdza się dobrze w większości zadań w codziennej pracy. konwertery plików PDF na DXF - DWG (PDF2CAD i PDF2DXF), konwertery plików CAD i konwerter obrazów rastrowych JPG2DXF, które zwiększają interoperacyjność oprogramowania CAD w pracach inżynierskich. ActCAD Standard posiada liczne narzędzia tworzenia dokumentacji projektowej, eksportu i importu tabel, bibliotekę 5000 bloków, tworzenia odnośników opisowych oraz zintegrowane narzędzia druku i konfiguracji druku. Tak jak droższe wersje naszego oprogramowania CAD posiada funkcje geolokalizacji i obsługi plików KML/KMZ. Mapy geodezyjne w postaci hybrydowej łatwo wczytasz do CAD za pomocą plików lokalizacyjnych JGW, TFW, PGW, BPW. Program obsługuje również geodezyjne mapy numeryczne z plików SDF, SQLITE, SHP, POSTGRESQL, MYSQL, WFS.

Więcej o ActCAD Standard

True IntelliCAD 11.1 Standard

JTS IntelliCAD 11.1 Standard to pierwszy produkt ActCAD oparty o silnik IntelliCAD 11. JTS IntelliCAD 11.1 powstał na bazie  oprogramowania z rodziny  ActCAD Standard. Od produktów ActCAD Standard różni przede wszystkim się brakiem narzędzi firm zewnętrznych i konwerterów przy zachowaniu pozostałej funkcjonalności w zakresie tworzenia rysunków, dodawania opisów, wymiarowań. True IntelliCAD Standard to najbardziej ekonomiczne oprogramowanie CAD na polskim rynku, które służy do rysowania w 2D i modelowania szkieletowego 3D. JTS IntelliCAD 11.1 umożliwia otwieranie, przeglądanie, edycję i tworzenie od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG, DXF, DGN czy DWS, DWFx. Posiada wszystkie standardowe narzędzia kreślenia rysunku w 2D, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, tworzenia odnośników i wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia i edycji opisów tekstowych i tabel. Do zaawansowanych prac i profesjonalnego wykorzystania CAD w 3D i CAD BIM sugerujemy użyć produktów ActCAD Professional lub ActCAD Prime. JTS IntelliCAD 11.1 Standard jest świetnym narzędziem do edycji i tworzenia rysunków projektowych 2D dla większości zadań w codziennej pracy. Sprawdzi się również jako doskonałe i niedrogie narzędzie do prac realizowanych w terenie przez geodetów, czy inżynierów budowy. JTS IntelliCAD 11.1 to ekonomiczny CAD 2D do różnych zastosowań inżynierskich. JTS IntelliCAD 11.1 Standard jest ma niewielkie wymagania sprzętowe, jest szybki i działa płynnie nawet na starych komputerach.

Więcej o JTS IntelliCAD 11

Nakładki geodezyjne CubicOrb

Więcej o naszym oprogramowaniu CAD
ActCAD 2023 Prime. zaawansowany cad dla geodety, inżyniera i projektanta
Kup GoKart
ActCAD 2023 Professional. zaawansowany CAD dla geodety, inżyniera i projektanta
Kup GeoView
ActCAD 2023 Stadnard. zaawansowany CAD dla geodety, inżyniera i projektanta
Kup WMS2CAD